HYPE

Hype prezentuje chłodny profesjonalizm. To krzesło niemal promieniuje pewnością siebie i ma do tego pełne prawo. Z jednej strony jest nieprzeciętnie funkcjonalne, łatwo odpowiadając wysokim standardom ergonomii. Z drugiej uwagę zwraca jego elastyczność – w zależności od wykończenia Hype może mieć wygląd stonowany i elegancki, jak również bardziej odważny i bezkompromisowy.

– Mechanizm synchroniczny z przesuwem siedziska, prosta, intuicyjna obsługa. Mechanizm posiada 2 dźwignie regulacyjne, umieszczone w zasięgu ręki. Funkcje:
a. synchroniczne odchylanie oparcia i siedziska w zakresie: 21 stopni oparcie, 9 stopni siedzisko,
b. możliwość blokady oparcia w jednej z 5 pozycji,
c. precyzyjna regulacja siły odchylania oparcia,
d. 10-cio stopniowa regulacja wysokości oparcia za pomocą mechanizmu zapadkowego,
e. regulacja głębokości siedziska w zakresie 5 pozycji w zakresie 50 mm,
f. zabezpieczenie anti-shock uniemożliwiające uderzenie oparcia w plecy po zwolnieniu mechanizmu.

– Pięcioramienna podstawa krzesła, bardzo trwała podstawa stalowa pokryta chromem gwarantuje stabilność krzesłu.

– Kółka o dużej średnicy (65 mm), dzięki którym krzesło porusza się bardzo lekko po wszystkich powierzchniach. Automatyczny hamulec zapobiega odjechaniu krzesła w momencie wstawania. Możliwość wyboru kółek do miękkich lub twardych podłóg.

– Podnośnik pneumatyczny umożliwia płynną regulację wysokości siedziska oraz dodatkowe miękkie amortyzowanie podczas siadania.

– Regulowane podłokietniki, regulacja wysokości oraz obrotu nakładki w obie strony gwarantuje użytkownikowi możliwość znalezienia naturalnej pozycji umożliwiającej komfortowe podparcie nadgarstków, przedramion i ramion. Nakładki podłokietników wykonane z miękkiego, trwałego czarnego poliuretanu.

– Konstrukcja siedziska i oparcia, sklejkowe szkielety pokryte poliuretanową pianką o dużej gęstości, gwarantującą wysoką odporność na odkształcenia i zapewniającą wygodę siedzenia.Ergonomiczny kształt oparcia pozwala na komfortową, wielogodzinną pracę.

– Specjalnie wyprofilowane spadziste siedzisko zapewnia właściwe krążenie i zapobiega uciskowi w czasie siedzenia.

– Regulowane, miękkie podłokietniki dają wygodne oparcie dla rąk.

– Na tak obszernym i wygodnym oparciu poczujesz się swobodnie.